Alüminyum Hurdası

HURDA ÇEŞİTLERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Maltepe Mahallesi Çifte Havuzlar Yolu 1. Demirelli San. Sit. No:7 Bayrampaşa/İSTANBUL
  • 0535 321 50 76
  • info@koksalmetalhurda.com

SİZİ ARAYALIM

Alüminyum Hurdası

Alüminyum Hurdası


Çevrede bulunan kullanım dışı hurdaları alarak hem çevre temizliğine hem de geri dönüşüme katkı sağlıyoruz. Çevre sorunlardan en büyükleri arasında metal hurdaları gelmektedir. Metal hurdalar, çevreyi kirlettiği gibi yapısı itibariyle yaralanmalara ve ciddi kazalara neden olabiliyor. Hurdacı olarak her çeşit metal hurdayı alıp bu tip sorunların çözümüne katkı sunuyoruz. Ayrıca hurdanın şeklinin veya deforme oluş miktarının ne olduğunu önemsemeden alım yapıyoruz. Alüminyum hurdası alım sürecinde satıcının zarar etmemesi birinci önceliğimizdir.


Alüminyum Hurdası Alım


Metal hurdalar içerisinde ekonomik olarak en fazla değere sahip hurdaların başında alüminyum hurdası geliyor. Her türlü alüminyum hurdası alınır. Kendi araçlarımız ile gelip hurdalarınızı adresinizden alıyoruz, 0535 321 50 76 numaralı telefonumuzu aramanız yeterli. Hurdaları hemen tartarak değerinde alım yapıyoruz. Ödeme işleminde bekletme veya fiyat kırma gibi müşterilerimizi mağdur edecek davranışlar içerisine girmiyoruz. Günün her saatinde alüminyum hurdası alınır. Bu sayede de getirdiğiniz metal hurdaları günün her saatinde paraya çeviriyoruz.


Alüminyum Hurdası Fiyatları


Hurda ürünler piyasasında değerli bir sahip olan metal hurdaların alımı firmalara göre farklılık gösterir. Özellikle alüminyum hurdası fiyatları piyasada çok çeşitliliğe sahiptir. Bunun nedeni ise alüminyumun değerli olmasıdır. Firmaların büyük kısmı fiyatta kırma yaparak daha az masraf ve daha çok kar etme yoluna giderler. Firmamız tarafından her türlü alüminyum hurdası alınır. Hurdaların alım işlemi yapılırken her hurdayı değerinde alıyoruz. Düşük kar marjı anlayışımız ile alüminyum hurdalarını piyasa fiyatlarının üstünde hurda fiyatları ile alıyoruz.


Bunun dışında hurda alımlarında istediğiniz yere kadar gelerek taşıma masraflarınızı da sıfıra indiriyoruz. Alüminyum hurdası için bizleri 0535 321 50 76 numaramızdan arayarak hurdalarınızı gelip almamızı sağlayabilirsiniz. Yüksek fiyatla hurdalarınızı alarak ekonomik anlamda yardımcı oluyoruz. Ayrıca bin bir zahmet ile toplanan ve çok miktarda emek harcanarak oluşturulan hurdaların değerinde alınmasını sağlıyoruz. Bu sayede de iş gücünüzün ve emeğinizin karşılığını tam olarak almanızı sağlıyoruz.


Getirdiğiniz hurdaları en iyi fiyat garantisini vererek alıyoruz. Aramalarınız sonucunda en kısa zamanda gelerek alüminyum hurdalarınızı en iyi fiyat garantisiyle alımını sağlıyoruz. Yıllardır bulunduğumuz sektörün içinde yüksek fiyat garantisi ile hurdalarınızı kapınızdan alıp yüksek kazançlar elde etmenizi ve bunu yaparken de hiç yorulmadan olduğunuz yerden elde etmenizi sağlıyoruz. Alüminyum hurdası için bizi arayın.

WhatsApp