Makine Hurdası

HURDA ÇEŞİTLERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Maltepe Mahallesi Çifte Havuzlar Yolu 1. Demirelli San. Sit. No:7 Bayrampaşa/İSTANBUL
  • 0535 321 50 76
  • info@koksalmetalhurda.com

SİZİ ARAYALIM

Makine Hurdası

Makine Hurdası


Ülkemizin farklı bölgelerinde geri dönüşüme kazandırılmayı bekleye makine hurdaları bulunuyor. Paslanmaz ve çalışmaz durumda olan makineler, ülke geri dönüşümüne büyük bir katkı sağlama potansiyeline sahiptir. Hurdacı olarak çalışmaz durumda olan farklı makinelerin alımları için hizmet vermeye devam ediyoruz.


Hurda alım ve satım işlemlerini yaparak ülke geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz. Geri dönüşüm işlemleri için oldukça önemli olan makine hurdalarını satmak isteyen kişiler, telefonlar üzerinden kolay bir şekilde bizlere ulaşabiliyor. Farklı bölgelerde bulunan ve çalışmayan makine hurdalarını yüksek fiyatlarla elden alıyoruz. Makine hurdası alım satımlarında tüm ücretleri elden ödüyoruz.


Tamamen peşin ve nakit bir şekilde yaptığımız ödemeler sayesinde müşterilerin memnun olmasını sağlıyoruz. Makine hurdaları hakkında bilgi almak ve yüksek değerlerde satım yapmak isteyen kişiler, 0535 321 50 76 numaramızdan bizlere ulaşım sağlayarak hizmetlerimizden yararlanabiliyor. Gün boyunca mobil olarak gezen ekiplerimiz ile kısa süreler içinde geri dönüş sağlanarak tüm hurda parçaları belirtilen adreslerden alınabiliyor.


Makine Hurdası Alım


Makine hurdalarını satmak için hurdacı arayan birçok kişi vardır. İnternet üzerinden makine hurdası alan hurdacıları araştıran kişiler için alternatif hizmetler bulunuyor. Uzun yıllardır profesyonel ve kaliteli bir şekilde sunduğumuz makine hurdası alım hizmetleriyle birçok kişinin ihtiyacını karşılamaya devam ediyoruz. Kullanım ömrü dolan ve atıl durumda olan makineleri piyasa değerinde satın alarak paraları peşin ödüyoruz.


Hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin kapılarına ekip araçları gönderiliyor. Hurdalar yerinde incelenerek ve dijital terazilerle tartılarak fiyat bilgisi çıkartılıyor. Müşterilerin ihtiyaçları ve memnuniyeti doğrultusunda piyasanın üstündeki fiyatlara makine hurdası alımı yapıyoruz. Kapılara kadar gelen personeller ile ağırlık fark etmeksizin tüm makineleri değerinde satın alarak müşterilere hizmet vermeye devam ediyoruz.


Makine Hurdası Fiyatları


Kullanılmasına olanak bulunmayan makine hurdalarının ülke geri dönüşümüne kazandırılması oldukça önemlidir. Hem doğaya hem de ekonomiye katkı sağlamak isteyen kişiler, sunduğumuz hurda fiyatları alım hizmetlerinden yararlanabilirler.


Makine hurdası fiyatları, piyasa değerlerine göre değişiklik gösterse de müşterilerimize özel yüksek fiyatlardan değerinde hurda alımı hizmeti sunuyoruz. Hurda satmak isteyen kişiler bizlere telefon numaralarından ulaşabilir. “Makine hurdası alınır. Makine hurdası satmak için hemen bizi arayın 0535 321 50 76 numaramızdan ulaşabilirsiniz. Tüm makine hurdaları en iyi fiyat garantisi ile alınır.

WhatsApp