Demir Hurdası

HURDA ÇEŞİTLERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Maltepe Mahallesi Çifte Havuzlar Yolu 1. Demirelli San. Sit. No:7 Bayrampaşa/İSTANBUL
  • 0535 321 50 76
  • info@koksalmetalhurda.com

SİZİ ARAYALIM

Demir Hurdası

Demir Hurdası


Kullanılan her türlü malzemenin bir kullanım ömrü vardır. Kullana kullana yıpranan ve eskiyen her şey bir süre sonra kullanım ömrünü tamamlar. Bunun sonucu olarak kullanılamaz hale gelir. Hurdacı olarak adresinizden demir hurdalarınızı almaktayız. Kullanılamaz hale gelen ve işe yaramayan her türlü maddeye hurda denir. Hurdaya çıkmış olan ve artık kullanılmayacak olan bazı eşyalar içeriğindeki bileşimler sayesinde geri dönüşümü mümkün olan ve malzeme anlamında zengin ürünlerdir. Demir hurdası bu kıymetli malzemeler içinde sayılır.


Demir Hurdası Alım


Biz firma olarak eskiyen ve artık işinize yaramayan demir hurdası alım işi yapıyoruz. Bu hurdalar kullanım imkanı kalmadığından işinize yaramaz hale gelmiş olmasına rağmen biz siz müşterilerimizden bunları mümkün olan en iyi fiyatlarla sizden satın alıyoruz. Sizler bu sayede hem elinizde bir işinize yaramayacak olan bir anlamda çöp olmuş malzemelerden kurtulmuş olacaksınız hem de bu malzemelerden kurtulurken de ücret alarak bütçenize katkı sağlamış olacaksınız. Demir hurdası alım işi yaparken firmamız siz müşterilerimizin rahat ve konforundan ödün vermemeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Siz arayın, biz gelelim, telefon numaramız 0535 321 50 76 ulaşabilirsiniz. Sadece bize ulaşmanız kaliteli hizmetlerimizle tanışmanız için yeterli olacaktır.


Demir Hurdası Fiyatları


Firmamıza ulaşmanız durumunda geliyoruz ve sizin gözlerinizin önünde hurda fiyatları demirleri tartarak kilo hesabından fiyatlandırıyoruz. Hemen 0535 321 50 76 numaramızı arayın, anında ister nakit olarak gelip elden ödüyoruz veya isterseniz hesabınıza ödeme geçiyoruz. Hurda alım satım sektöründe sürekli güncellenen demir hurdası fiyatları bizim de baz aldığımız en iyi fiyatlardır. Verdiğimiz kaliteli hizmette bizim için esas olan müşteri memnuniyetidir.


Bizim iş prensip ve politikamız müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu olduğundan yaptığımız işten mutlu olmanız bizim için bir prensip meselesidir. Bize telefon yolu ile ulaşabileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinden de kolayca ulaşmanız mümkündür. Siz arayın, biz gelelim. 45 yıldır hurda alım satım sektöründe hizmet veren firmamız deneyimli ve usta elemanlarımızla ve araç kadromuz ile güvenilir ve kaliteli iş yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Köksal Metal olarak yaptığımız güvenli işler ve verdiğimiz kaliteli hizmetler sayesinde firmamız sektörde sağlam ve öncü bir konma gelmiştir. Bize gösterdiğiniz ilgiye layık olmaya çalışıyoruz.

 

WhatsApp