Hurda Fiyatları

Hurda Fiyatları

16.01.2024
Hurda Fiyatları
DKP
12,000 TL
EKSTRA
11,850 TL
1. GRUP
11,850 TL
2. GRUP
11,650 TL
TALAŞ
11,150 TL
(Fabrika Fiyatlarıdır)


Hurda Fiyatları


Hurda diye tabir edilen her şey aslında geri dönüştürülebilir bütün maddelere denir. Elbette ki hurda fiyatları piyasaya göre belirlenen bir durumdur. Borsa fiyatlarına göre alıcı ve satıcı fiyat belirleyerek ürünün cinsine göre fiyat teklifi yapar. Hurda dediğimiz zaman aslına bakarsak işe yaramayan bir bütünlüğü olamayan maddeye deriz. Ülkemizde genellikle metal ağırlıklı olmak üzere birçok madde de hurda alımı ve satımı yapılmaktadır.

 

Hurda Alım Satım Mesleği


Hurda sektörü Türkiye ekonomisini ciddi derece de kalkındırmaktadır. Yıllardır bu işi yapan Köksal Metal Hurda fiyatları kişi ve kurumlar sektörleşmiş ve büyük katkılar sağlamıştır. Hem çevreci, hem alana hem satana kazandıran bu sektör de alınan bütün hurdalar cinslerine göre ayrılarak gereken yerlere gereken işlemlerden sonra tedarik edilir. Ülkede iş yerlerinden çıkan bütün maddelerin çöpe gitmemesi yeniden kazandırılması için büyük bir çaba harcıyoruz.


Metal Hurda Geri Dönüşümünün Katkıları Neler?


Bizlerin en temel hususu kazanmak ve kazandırmaktır. Hurda alıcıları ve hurda satıcılarının en merak ettiği hurda fiyatları konusunda her türlü teknik ve maddi anlamda destek sağlayarak yardımcı olabiliriz. Anında fiyat öğrenmek istiyorsanız 0535 321 50 76 numaralı hattı arayarak anında destek alabilirsiniz. Metal hurda geri dönüşümünde en pahalı olan maddedir aynı zamanda en çok kullanılan ve en çok geri dönüşümü yapılan. Demir ve metal işletmelerine bu hurdalar geri kazandırılarak sektöre katkı sağlanıyor.


Hangi Maddeler Hurda Olarak Geçer


Ticari anlamda en çok alımı satımı yapılan hurda metal iken çevreci anlamda en çok alımı satımı yapılan madde kâğıttır. Kâğıt demek ağaç demek, ağaç demek nefes demektir. Kimse nefessiz kalmasın diye fazlasıyla özen ve titizlikle hizmet sunmaktayız. Ülkemizde tahtadan cama kadar aklınıza gelen bütün maddelerin alımını sağlamaya ve yeniden üretime, ekonomiye kazandırma konusunda ustalık ve titizlikle çalışıyoruz. Bütün maddelere ilişkin hurda alım ve satım fiyatlarımızı tablolardan inceleyerek ve bizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda hurda sektörüne katkı sağlayarak ülke ekonomisine öncü olurken yan yana yürüyebiliriz.

 

 

WhatsApp