Krom Hurdası

HURDA ÇEŞİTLERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Maltepe Mahallesi Çifte Havuzlar Yolu 1. Demirelli San. Sit. No:7 Bayrampaşa/İSTANBUL
  • 0535 321 50 76
  • info@koksalmetalhurda.com

SİZİ ARAYALIM

Krom Hurdası

Krom Hurdası


Hurdacı olarak 45 yıllık tecrübeye sahip olan firma olarak İstanbul’da krom hurdası sahiplerinin ellerindeki hurdaların alınması için hizmet veriyoruz. Fabrika, depo ya da ev fark etmeksizin ellerinde kromdan hurda olanlara İstanbul genelinde hizmet vermek için kendi araçlarımızla çalışıyoruz. Sizlerde ellerinizde bulunan krom hurdalarının değerlendirilmesini istiyorsanız hemen firmamızı 0535 321 50 76 numaramızdan arayıp hurdalarınızı bizlere verebilirsiniz.


Krom Hurdası Alımı


Türkiye’de yaygın olarak kullanılan madenler arasında krom madeni de yer alıyor. Ayrıca krom ihracatı da en fazla olan madenlerden birisi oluyor. Krom madeni çelik sektörü, otomotiv sektörü ve tuğla kalıplarının yapılmasında ve kaplamalarda tercih ediliyor. Bu kullanımlara bağlı olarak da ortaya oldukça fazla krom hurdaları çıkıyor. Bizler firma olarak krom hurdalarının tekrar değerlendirilmesi için krom hurda alımı yapıyoruz. Böylece müşterilerimiz ellerindeki hurdalardan kurtuluyorlar hem de hurdaları üzerinden para kazanabiliyorlar.


Krom hurdası alım işlemi içinse firmamız bünyesinde bulunan hurda toplama araçlarımızı kullanıyoruz ve müşterilerimizin bulundukları adrese giderek alım işlemini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu alanda deneyimi olan elemanlarımızla alım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Böylece elemanlarımız ellerinizdeki krom hurdalarını sorunsuz bir şekilde alıp ücretlerini size peşin olarak ödüyorlar.


Krom Hurdası Fiyatları


Ellerinde krom hurdaları bulunan kişilerin hurdalarını satabilmesi için firma olarak haftanın tüm günlerindeen iyi hurda fiyatları ile hizmet veriyoruz. Bizleri 0535 321 50 76 numaramızdan arayan müşterilerimizin aynı gün hizmet almasını sağlıyoruz. Firma olarak krom madeninden üretilmiş ve atıl duruma düşmüş olan her türlü hurda için hizmet veriyoruz. Firmamız krom hurdası fiyatları ise kişilerin ellerinde bulunan hurdaların özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Adrese gittiğimizde müşterilerimizin sattıkları hurdalar için ücreti peşin olarak veriyoruz.


Hurda fiyatlarında hurdaların özellikleri yanında miktarının da önemi büyük oluyor. Hurdaların miktarı artıkça fiyatta artış gösteriyor. Özellikle kromdan yapılan araç parçası, çelik malzemeleri ve kaplama alanlarında çalışanların hurda durumuna düşmüş kromlar için yüksek ücretler kazanması mümkün oluyor.


Fabrika veya ev fark etmeksizin istedikleri yere gelerek ellerinde bulunan kromdan hurdaların alınmasını sağlıyor. Bu hurdaların sürekli çıkması durumunda da belirli aralıklarla adrese gidip alım yapıyoruz. Bu sayede hem biz hem de hurda sahipleri kazanç elde etmiş oluyor. Sizlerde ellerinizde bulunan krom hurdalarını bizlere satmak isterseniz 0535 321 50 76 telefon numaramızdan hemen bizi arayıp satış yapabilirsiniz.

WhatsApp