Bakır Hurdası

HURDA ÇEŞİTLERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Maltepe Mahallesi Çifte Havuzlar Yolu 1. Demirelli San. Sit. No:7 Bayrampaşa/İSTANBUL
  • 0535 321 50 76
  • info@koksalmetalhurda.com

SİZİ ARAYALIM

Bakır Hurdası

Bakır Hurdası

1970 yılından itibaren hurdacılık alanında faaliyet gösteren Köksal Metal hurdacı firmamız, tecrübeli çalışan ekibi ve araç filosu ile birlikte siz müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyor. 45 seneyi aşan tecrübe birikimi ile birlikte ham maddenin her parçası için ayrı bir önem gösteren hizmet politikası ile çalışmaktadır.

Bakır Hurdası Alım

Diğer tüm metal bileşenlerinde olduğu gibi bakır içerikli ürün ve hurdaların alımını gerçekleştiren firmamız, en hızlı ve çözüm odaklı hizmeti tarafınıza sunmayı hedefliyor. Bakır hurdası parçalarının boyutuna ve büyüklüğüne bağlı olarak farklı araç türleri ile gerçekleştirdiğimiz nakliye işleminde, ayağınıza kadar gelerek gerçekleştirdiğimiz alım hizmeti sayesinde adresinizde kilogram ve fiyat hesaplaması tamamlanmaktadır.

Aynı zamanda hurda büyüklüğüne göre değişen durumlarda vinç gibi ağır vasıta araçları da hizmetinize sunduğumuz gibi, sizi hiç yormadan adresinizden alım işlemini tamamlayarak bakır hurdası alım işlemini tamamlıyoruz. Aynı zamanda bakır hurdalarını teslim etmek ve satmak isteyen kişiler için sunduğumuz bakır hurdası alımını, hiç çekinmeden arayabileceğiniz firmamızın numarası olan 0535 321 50 76 telefon adresinden ulaşarak danışabilir ve en uygun hizmetleri talep edebilirsiniz. Bu telefon numarası üzerinden hemen bizi arayarak, en iyi fiyat ve hizmet garantisini sunduğumuz hizmetimizden anında yararlanabilirsiniz.

Bakır Hurdası Fiyatları

Bakır içerikli hurdalarını teslim etmek isteyen müşterilerimiz için yerinde fiyat tespiti ve söküm işlemini gerçekleştirdiğimiz gibi, aynı zamanda elektronik kantar hizmeti sayesinde ürünlerinizi yerinde tartarak net bir fiyat bilgisini tarafınıza iletiyoruz. Aynı zamanda alımını gerçekleştirdiğimiz bakır hurdaları için, muadillerimize kıyasla en iyi hurda fiyatları garantisini de sunduğumuz gibi, sizi hiç yormadan yerinizden alım işlemini gerçekleştirerek hiçbir gidere sebebiyet vermiyoruz.

Adresinizde gerçekleştirilen elektronik kantar hizmeti sayesinde yapılan kilogram ölçümleri sonucunda, en uygun fiyat garantisi ile birlikte ödemelerinizi gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini hat safhaya çıkarmaya devam ediyoruz. En iyi fiyat garantisi için hiç düşünmeden aramanız gereken firmamız telefon numarası olan 0535 321 50 76 adresinden veya info@koksalmetalhurda.com mail adresinden ulaşarak, anında hizmet ve uygun bakır hurdası fiyatları garantisi ile birlikte en avantajlı bakır hurda satımını gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp