Kurşun Hurdası

HURDA ÇEŞİTLERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Maltepe Mahallesi Çifte Havuzlar Yolu 1. Demirelli San. Sit. No:7 Bayrampaşa/İSTANBUL
  • 0535 321 50 76
  • info@koksalmetalhurda.com

SİZİ ARAYALIM

Kurşun Hurdası

Kurşun Hurdası


Kurşun hurdası ile vatandaşlar ellerinde olan farklı maddelerdeki hurdaları satmak için çeşitli hizmetlere başvurabiliyor. Hurda satışı geri dönüşüme katkı sağladığı gibi insanların kazanç elde etmesine de yardımcı oluyor. Hurdacı hurda alımlarında faaliyet gösteren şirketimize ulaşarak her türlü hurda parçanızı satabilirsiniz. Kurşun hurdası olan kişiler, tüm hurdalarını yüksek fiyatlarla personellerimize satabilirler.


Tamamen güvenilir ve profesyonel olarak kurşun hurdası hizmetlerini tüm bölgelere vermeye devam ediyoruz. Kurşun hurdalarını belirtilen yerlerden alarak peşin olarak ödeme yapıyoruz. Nakit ödemeler sayesinde herhangi bir sorun yaşamayan müşterilerimiz, güncel kurşun hurdası fiyatlarıyla kazanç sağlayabiliyorlar. Mobil araçlar sayesinde herkese günlük hizmet vermeye çalışıyoruz. Kurşun hurdalarını satmak isteyen kişiler, 0535 321 50 76 telefon numarası üzerinden bizlere ulaşabilir.


Kurşun Hurdası Alım


Çıkarılması zor ve maliyetli olan maddelerden biri de kurşundur. Çeşitli malzemelerin içinde bulunan kurşunları satmak isteyen kişilere, hurda alım hizmeti vermeye devam ediyoruz. Yüksek fiyatlara kurşun hurdası alım yapan şirketimize farklı iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz. Ülkelerin geri dönüşümü için oldukça önemli olan kurşun hurdalarını satarak ülkeye katkı sağlayabilirsiniz. İsrafı azaltmak ve yenilebilir hurdaları değerlendirmek için başlatmış olduğumuz hizmetlere başvurmak için 0535 321 50 76 telefon numaramızı kullanabilirsiniz.


Kurşun hurdasını satarak para kazanmak isteyen kişiler, 0535 321 50 76 telefon numarasından anlık iletişim kurarak istediği hurdayı satabiliyor. Telefonla iletişim kurduğumuz zaman sizlere en yakın olan ekiplerimizi göndererek yorulmanıza izin vermeden tüm hurdalar elden alınabiliyor. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulduğundan dolayı hurda alışverişlerinde ücretler nakit ve peşin olarak veriliyor. Hurda kurşunların yeniden işlenmesi ve ülke ekonomisine katkı sağlaması için sunmuş olduğu hizmetlere başvurabilirsiniz.


Kurşun Hurdası Fiyatları


Tüm hurdalarda olduğu gibi kurşun hurdalarında da hurda fiyatlar çeşitli etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Adreslerinize kadar gelen profesyonel ekiplerimiz, dijital tartıları kullanarak kurşun hurdalarınızın ağırlığını ölçüyor. Çıkan ağırlık ile kurşun hurdası fiyatları piyasasındaki fiyatlar hesaplanarak peşin ödeme yapılıyor. Kurşun hurdası fiyatları hakkında net bilgi almak isteyen müşteriler bizlere ulaşabilir. Haftanın 7 günü tüm bölgelere hurda alım hizmetini kaliteli bir şekilde vermeye devam ediyoruz. Kurşun hurdası satmak için hemen bizi 0535 321 50 76 telefonumuzdan arayın. En iyi fiyat garantisi ile kurşun hurdası alınır.

WhatsApp