Paslanmaz Hurdalar

HURDA ÇEŞİTLERİ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Maltepe Mahallesi Çifte Havuzlar Yolu 1. Demirelli San. Sit. No:7 Bayrampaşa/İSTANBUL
  • 0535 321 50 76
  • info@koksalmetalhurda.com

SİZİ ARAYALIM

Paslanmaz Hurdalar

Paslanmaz Hurdalar


Köksal metal firması olarak paslanmaz hurdalar üzerine hizmet veriyor. Kullanım alanı geniş olan bu hurdaların yeniden değerlendirilmesi için işe yaramadıkları durumlarda sahiplerinden ücret karşılığında alıyoruz. Sonrasında da geri dönüşüm için göndererek insanlara bu ürünleri geri kazandırıyoruz. Elinizde paslanmaz hurda varsa eğer bizi arayıp hurdalarınızın satışını yapabilirsiniz.


Paslanmaz Hurdalar Alım


Deneyimli hurdacı olarak adresten paslanmaz hurdalar alım hizmeti veriyoruz. Bu ürünler paslanmaz özelliklere sahip ancak zaman içinde işe yaramaz duruma gelmiş ürünler veya atıklar oluyor. Alım yaptığımızda ise bu ürünleri sahip oldukları kalitelere bağlı olarak değerlendiriyoruz. Paslanmaz hurda kaliteleri ise 201, 304, 310 ve 301 kalitesinde paslanmaz hurda oluyor. Bu kalite oranlarına bağlı olarak da ücretlendirme yapıyoruz.


Paslanmaz hurdası olarak sayılan ürünleri ise genellikle mutfak tezgahları, kazanlar, makineler ve sanayi ekipmanları oluyor. Ellerinde bu türlerde paslanmaz hurda bulunan kişilerin bulundukları adrese giderek hurdaların incelemesini yapıyor ve inceleme sonrasında en iyi fiyatı vererek hurdalarını ellerinden alıyoruz. İstanbul’un semtleri fark etmeksizin istedikleri yerden farklı miktarlardaki hurdaları alarak tesislerimize getirip değerlendirilmesini sağlıyoruz. Hurdaların taşınmasını ise bu iş için belirlenmiş araçlarımızla sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.


Firma olarak ellerinde sürekli paslanmaz hurda bulunan kişiler içinde hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimiz belirli anlaşmalar şeklinde oluyor. Haftalık, aylık ve yıllık gibi zaman dilimlerinde anlaşmalar yaparak ellerindeki paslanmaz hurdaları sürekli olarak alıyoruz. Bu tür alışverişlerimizde de ücret ödemesini alım anında yaparak müşterilerimiz mağdur durumuna düşürmüyoruz.


Paslanmaz Hurdalar Fiyatları


Paslanmaz hurdalar fiyatları ise piyasaya uygun özelliklerde oluyor. Hurda fiyatları artış ya da azalış sektördeki değişime bağlı olarak farklılık gösteriyor. Bu sayede paslanmaz hurda vermek isteyenlerin adreslerine gittiklerinde ellerinde bulunan hurdanın kalitesine, cinsine, miktarına ve piyasaya uygun olarak belirliyoruz. Yaptığımız ücretsiz incelemenin ardından ise taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca firma olarak müşterilerimizin paralarını bizlere hurdalarını teslim ettikleri anda peşin olarak veriyor ve sorunsuz alışveriş yapıyoruz. Sizlerde ellerinizde bulunan paslanmaz hurdalarınızı satmak için hemen bizi 0535 321 50 76 numaramızdan arayın. Vakit kaybetmeden hem para kazanın hem de hurda yığınlarından kurtulun.

WhatsApp